سوالات متداول

انواع ویتامین های موجود در نوشابه انرژی زا چیست؟
انواع ویتامین‌های ب در نوشابه انرژی‌زا از دیگر فواید این نوشیدنی است. اسيدهای آمينـه موجود در نوشابه انرژی‌زا نقش آنتی ‌اكسيدانی دارند، در حفاظت سيستم ايمنـی مؤثر هستند و سوخت‎وساز بدن را افزایش می‎ دهند.
قیمت نوشابه های انرژی زا چقدر است ؟
گاهی اوقات آنقدر بدن شما نیاز به یک نوشیدنی انرژی ‎زا را احساس می‌کند که دیگر برایتان قیمت محصول مهم نیست و سعی می‌کنید یک برند باکیفیت را انتخاب کنید.
انتخاب بر اساس کیفیت را ترجیح می دهید؟
گاهی اوقات آنقدر بدن شما نیاز به یک نوشیدنی انرژی‎ زا را احساس می‌کند که دیگر برایتان قیمت محصول مهم نیست و سعی می‌کنید یک برند باکیفیت را انتخاب کنید.
بهترین زمان مصرف نوشابه انرژی زا چه زمانی است؟
معمولا نوشابه‌های انرژی‌زا را برای افزایش توان انجام فعالیت‌های روزانه مصرف می‎کنند. انرژی مورد نیاز بدن از دو ماده شکر و کافئین تامین می‎شود. اگر نوشابه انرژی‌زا در زمان مناسب مصرف شوند، بسیار موثر خواهد بود.

دیگر سوالات رایج شما

بهترین زمان مصرف چه زمانی است؟
بهترین زمان برای نوشیدن نوشابه‌های انرژی‌زا بسته به تاثیرپذیری بدن است. معمولا در اواسط صبح، بعد از ظهر و پیش از ورزش، بدن بیشترین تاثیرپذیری را دارد.
آیا صبح و یا ظهر برای مصرف نوشابه انرژی زا مناسب است؟
اواسط صبح یا قبل از ظهر به‌دلیل آن‌که برای انجام کارهای روزانه‌ی خود انرژی کافی داشته باشید، نوشیدن نوشابه‌های انرژی‌زا مفید است.
چرا ظهر زمان مناسب تری برای مصرف نوشابه انرژی زا است؟
معمولا بعد از صرف ناهار بی‌رمق می‎شوید و انرژی کافی برای انجام کارهای عقب‌مانده ندارید، نوشابه‌های انرژی‎ زا کمک بسیاری به بازگشت انرژی اولیه می‌کنند.

آیا شما هم سوالی دارید ؟

لطفا ابتدا سوالات رایج را مطالعه کنید و اگر پاسخ سوال خود را نیافتید، سوال خود را برای ما ارسال کنید تا ما در اسرع وقت پاسخ شما را ارسال کنیم.

از ما بپرسید ؟!