_

تاریخچه دُرِّتوس

_

دُرِّتوس در سال 1391 با تعداد 3 کندو شروع به کار کرد و به لطف خداوند متعال هر سال از نظر کمی و کیفی ارتقا پیدا کرد به گونه ای که تعداد کندو های خود را به 100 عدد رساند و در سال های اولیه تمام سعی خود را به کار گرفت تا محصولات زنبور عسل را با بهترین کیفیت تولید و به دست مصرف کننده برساند. که یکی از این مولفه ها عدم استفاده از دارو هایی شیمیایی برای درمان بیماری های زنبور می باشد. در سال 1400 موفق به ثبت برند دُرِّتوس برای این مجموعه شدیم و در همان سال فروشگاه فیزیکی و وبگاه آن نیز  به عنایت امام هشتم علیه السلام راه اندازی شد. تمام تلاش این مجوعه ارائه بهترین محصول را به شما عزیزان را  دارد.

_

داستان ما

_
_

1391

در این سال دُرِّتوس هنوز وجود نداشت و ما کار خود را با 3 کندو جهت تامین عسل مصرفی خویش شروع کردیم و کم کم با ایجاد شدن انگیزه و علاقه و اشتیاق جهت تولید عسل طبیعی به تعداد کندو ها اضافه شد و شروع با گسترش دادن فعالیت خود دادیم.

1400

_

در این سال بود که توانستیم برند دُرِّتوس را برای مجموعه خود به ثبت برسانیم و فروشگاه فیزیکی خودر را راه اندازی کنیم ، که هم در کنار فرشگاهی مجازی بتوانیم به صورت حضوری در خدمت شما هموطنان عزیز باشیم.

_

1402

تمام سعی ما بر آن است که محصولات زنبور عسل خود را با هم از نظر کیفی  و هم از نظر کیفی به حداکثر خود رسانده به نحوی که تمامی درخواست های شما همطونان عزیز را جوابگو باشیم. ان شاالله..

_

تیم ما

_
وحید ملکی

                             زنبوردار

امید

زنبوردار و حجام

                   حمید

                             کارشناس فروش